aktualności

Świebodzin, dnia 25 sierpnia 2011 r.

Parafia pw. św. Michała Archanioła w Świebodzinie organizuje w dniu 04 września 2011 roku już po raz czwarty "Festyn Michała".

Ideą festynu jest wzmocnienie więzi międzyludzkich i więzi mieszkańców z regionem w duchu wartości chrześcijańskich oraz dalszy rozwój życia kulturalnego mieszkańców Ziemi Świebodzińskiej. Aby to uzyskać oferujemy ciekawy program artystyczny prezentując nie tylko miejscowych twórców, lecz również z innych okolic kraju. W tym roku główną atrakcją festynu będzie występ grupy "Country House Family".

Ponadto przy współpracy z parafianami zaproponujemy smaczne jadło, turniej strzelania z wiatrówki, zabawy dla dzieci i inne atrakcje.

Dla uzyskania godnego charakteru imprezy niezbędna jest pomoc rzeczowa i finansowa mieszkańców i firm świebodzińskich.

Zebrane środki oraz fundusze pozwolą na zaopatrzenie stoisk gastronomicznych, zakup nagród oraz pokrycie innych kosztów związanych z realizacją programu festynu.

Za wszelką okazaną pomoc z góry dziękujemy serdecznym Bóg zapłać, zobowiązując się do modlitewnego wsparcia oraz promowania Państwa firmy w czasie festynu.

Ewentualne wsparcie finansowe prosimy kierować na rachunek Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej w Zielonej Górze, numer 50 1090 1535 0000 0001 0781 0846 z dopiskiem "Festyn Michała w Świebodzinie".

Dochód z imprezy zostanie w całości przeznaczony na dofinansowanie remontu dachu kościoła parafialnego - największego zabytku Świebodzina.

Prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej
przy parafii pw. św. Michała Archanioła
w Świebodzinie
Ryszard Łotarewicz
Asystent Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej
przy parafii pw. św. Michała Archanioła
w Świebodzinie
Ksiądz Proboszcz Zbigniew Nosal
Prezes Parafialnego Oddziału CARITAS
przy parafii pw. św. Michała Archanioła
w Świebodzinie
Urszula Ostrowska